babskiewnetrze.pl

moda, dom, lifestyle, praca, zdrowie

Wanna z hydromasażem
Dom

Wanna z hydromasażem – centrum domowego SPA

Aby podarować sobie kąpiel w wannie z hydromasażem, nie trzeba udawać się do SPA! Urządzenie oferujące masaż wodny oraz powietrzny można zamontować u siebie w domu. To przecież takie proste. Wystarczy skorzystać z wyjątkowych propozycji Roca – naszymi bestsellerami są wanny narożne z kolekcji Nicole oraz wanny klasyczne z kolekcji Easy i Linea. W dzisiejszym wpisie podpowiemy, dlaczego warto zainwestować w nowoczesne urządzenia z hydromasażem, a dodatkowo wyjaśnimy specyfikę ich działania. Miłej lektury!

Hydromasaż – dlaczego warto zainwestować w nowoczesne rozwiązania gwarantujące niepowtarzalny komfort?

Wanny z hydromasażem gwarantują liczne zalety. Najważniejsze z nich to m.in.:

  • koncentracja na odprężeniu po ciężkim dniu,
  • redukcja napięcia mięśni,
  • ogólna poprawa nastroju.

Powyższe korzyści skutkują również wyższą wydajnością następnego dnia podczas realizowania wymagających obowiązków.

Spośród naszych kolekcji wyróżniamy trzy systemy hydromasażu – Smart WaterAir Plus, Effects Gold oraz Effects Gold Opcja. Poniżej przedstawiamy szczegóły.

Smart WaterAir Plus – podstawowy komfort z niebanalnymi dodatkami

Decydując się na Smart WaterAir Plus wybierasz masaż powietrzny, masaż wodny oraz oświetlenie LED. Dzięki temu będziesz mógł odpocząć od codziennych obowiązków i zrelaksować nie tylko swoje ciało, ale także umysł. Oświetlenie LED zawiera aż 6 punktów świetlnych, które pozwalają uzyskać ponadczasowy efekt domowego SPA. Jeżeli chodzi o masaż powietrzny – cały układ zachowuje czystość i higienę, a dmuchawa włącza się samoczynnie po każdym użyciu wanny. 

wanna hydromasaż

Effects Gold – rozwiązanie dla wymagających klientów

Effects Gold oferuje m.in. masaż wodny i powietrzny.

To absolutny must-have, jeżeli zależy Ci na długim wypoczynku w zaciszu swojego domowego SPA. 

Zależnie od modelu, możesz wyposażyć swoją wannę w 8 lub 16 dyszy wodnych. Kierunek i intensywność pracy dyszy można kontrolować ręcznie.

Opis programów Effects Gold:

  • bodyREGENERATION – modulowany masaż o średniej sile (ten tryb, a w szczególności czerwone oświetlenie umożliwia pobudzenie organizmu do regeneracji);
  • skinBEAUTY – masaż wodny o średniej i dużej sile rozluźniający mięśnie (tryb ten poprawia ukrwienie skóry, napina ją i ujędrnia); 
  • proRELAXATION – masaż powietrzny rozluźniający napięcie mięśnie (działa uspokajająco).

Warto również wspomnieć o kąpieli połączonej z chromoterapią. Dzięki właściwemu oświetleniu wanny wnętrze staje się nastrojowe, co poprawia samopoczucie – bez względu na to, czy masaż jest włączony

Chromoterapię charakteryzuje także mały pobór mocy. W zależności od preferencji użytkownik może wybrać cykl oświetlenia składający się z 6 kolorów lub dowolny, pojedynczy kolor.

Effects Gold Opcja – najbardziej komfortowy system

Opcja Effects Gold to dodatkowo automatyczna dezynfekcja – cykl dezynfekcji realizuje funkcję czyszczenia i likwidowania drobnoustrojów. W tym przypadku warto także wspomnieć o funkcji podgrzewania wody, która uniemożliwia wystygnięcie wody w Twoim domowym SPA. Utrzymaj żądaną temperaturę wody jednym kliknięciem.

Jak działa hydromasaż?

Wanny z hydromasażem są wyposażone w dysze masujące (boczne, na stopy oraz plecy), odpowiadające za odprężenie całego ciała. Wzbogacają one również strumienie wody powietrzem, co daje wrażenie, jakbyśmy odprężali się w renomowanym SPA. Istotne jest również oświetlenie LED, pozwalające wprowadzić wyjątkowy nastrój do Twojej łazienki, a także specjalne programy automatyczne umożliwiające całkowicie bezobsługowe i bezstresowe korzystanie z hydromasażu.

wanna narożna

Jeżeli są Państwo zainteresowani tego typu rozwiązaniami, proponujemy zdecydować się na poszczególne urządzenia z oferty Roca, m.in.:

  • kolekcja Nicole (wanny narożne),
  • kolekcja Easy i Linea (wanny klasyczne).

Warto również wspomnieć, iż urządzenia z hydromasażem są łatwe w montażu, co pozwala zainstalować wanny z hydromasażem w przystępnych kryteriach cenowych.

Podsumowanie

Wanny z hydromasażem to doskonały sposób na odpoczynek po intensywnym dniu rodem ze SPA we własnych czterech ścianach – czyli komfort i relaks w najwyższej postaci.