babskiewnetrze.pl

moda, dom, lifestyle, praca, zdrowie

Meble z kolekcji Tivoli
Dom

Meble z kolekcji Tivoli – skandynawska prostota z nutą nowoczesności do Twojego wnętrza!

Wnętrza utrzymane w stylu skandynawskim zawsze wyglądają niezwykle stylowo oraz gustownie. Ten nurt dekoratorski, mimo swojej prostoty, daje nam bardzo duże możliwości aranżacyjne. Nie musimy bowiem cały czas korzystać z utartych schematów. Wystarczy dodać do pomieszczenia nutkę innego stylu i wspaniałe mieszkanie gotowe. Jakie zestawy wypoczynkowe sprawdzą się najlepiej w takim wnętrzu? Szczególnie te, które łączą w sobie skandynawską prostotę oraz subtelne elementy klasyczne czy nowoczesne. Z pomocą mogą zatem przyjść nam Puszman meble Tivoli z oferty sklepu internetowego besimo.pl. Dlaczego? Sprawdź!

Narożnik, pufa, sofa Tivoli – poznaj je bliżej!

Meble z kolekcji Tivoli wyróżniają się niebywałym stylem. Nurt skandynawski łączy się w tym przypadku z nutą klasyki, ale także i nowoczesności. Całość opiera się bowiem na dość prostej bryle, wzbogaconej o wygodne siedzisko oraz eleganckie przeszycia. Pikowania, znajdujące się na oparciu, dodają poszczególnym modelom klasycznej krzty, natomiast wąskie podłokietniki – cząstki nowoczesności. To jednak nie koniec! Prawdziwą kropką nad i są w tym przypadku nóżki – piękne, drewniane i niezwykle smukłe. Dzięki temu meble nabierają niebywałej lekkości i stają się wyjątkową ozdobą każdego wnętrza.

Jak jednak wiadomo, wygląd to jednak nie wszystko. Co zatem mogą zaoferować nam meble Tivoli? Oczywiście komfort na najwyższym poziomie. Odpowiednio zaprojektowane poduszki oparciowe stanowią idealne podparcie dla naszego kręgosłupa podczas wypoczynku w ciągu dnia. W siedzisku znajdziemy natomiast wysokiej jakości sprężyny oraz wysokoelastyczną piankę tapicerską o sporej gramaturze. Mamy zatem niemalże 100% gwarancję komfortu oraz niezawodności. Zestawy wypoczynkowe powinny bowiem posłużyć nam we wręcz nienaruszonym stanie przez wiele lat!

Z jakich elementów składa się kolekcja Tivoli? Aktualnie mamy tutaj do wyboru dwa rodzaje narożników, sofę, fotel oraz puf dostępnych na https://besimo.pl/category/tivoli! Każdy z tych elementów warto poznać nieco bliżej!

Sofa Tivoli – kolory, które podbiją Twoje serce

Nadszedł czas na siostrę z rodziny Tivoli, czyli wyjątkową sofę! Mebel ten to model bliźniaczy narożnika Tivoli II. Mowa tutaj zatem o pięknych nóżkach z litego drewna, wąskich poduszkach oparciowych oraz zgrabnych podłokietnikach. Za najważniejszy element dekoracyjny można uznać piękne przeszycia oraz pikowania. Uroku sofie dodaje jednak wyjątkowa tapicerka. Obicie jest bowiem wykonane z przyjemnej welwetowej tkaniny Davis. W sklepie besimo.pl znajdziemy sofę Tivoli w czterech wariantach kolorystycznych – ognistej czerwieni, stylowej butelkowej zieleni, pięknej musztardy oraz w odcieniu subtelnego granatu. Każda z tych opcji wspaniale urozmaici każde wnętrze i stanie się jego niesamowitą ozdobą!

A jak w tym przypadku prezentują się wymiary sofy? Tivoli oferuje nam tutaj powierzchnię spania 200 x 140 cm, szerokość 224 cm, wysokość 95 cm oraz głębokość 97 cm. 

sofa

Sofa Tivoli dostępna jest w czterech wyjątkowych kolorach, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie! Więcej o tym meblu znajdziecie na https://besimo.pl/tivoli-sofa-3-osobowa-rozkladana-riviera-61.html

Meble Tivoli – narożnik w dwóch ciekawych wersjach

Przegląd modeli rozpoczniemy od pięknego narożnika Tivoli I. Model ten pod względem wyglądu, charakteryzuje się oczywiście wyżej wymienionymi cechami. Na dużą uwagę zasługuje tutaj jednak tapicerka. W sklepie internetowym dostaniemy bowiem ten narożnik w pięknym i niezwykle oryginalnym zielonym kolorze. Materiał obiciowy jest dodatkowo bardzo przyjemny w dotyku i został wyposażony w funkcję WaterBlocked. Co to oznacza? Gdy na powierzchni narożnika znajdzie się ciecz, wystarczy przyłożyć ręcznik papierowy i gotowe! Warstwa ochronna zapobiega bowiem przedostawaniu się wody do głębszych warstw mebla. A jak z wymiarami mebla? Powierzchnia spania wynosi aż 200 x 147 cm. Jego szerokość całkowita to natomiast 227 cm, wysokość – 82 cm a głębokość – 96/164 cm.

narożnik

Piękny narożnik Tivoli I, obity wyjątkową tapicerką to idealne rozwiązanie do salonu.

Przejdźmy teraz do omówienia młodszego brata wyżej opisanego narożnika, czyli do modelu Tivoli II. Tym razem mamy do czynienia z ciemną butelkową zielenią oraz niezwykle przyjemnym i miękkim welwetem. Uzupełnieniem tapicerki są piękne jasne nóżki wykonane z litego drewna oraz płaskie, lecz niezwykle komfortowe poduszki oparciowe. Dzięki nim narożnik wygląda zgrabnie i lekko. Młodszy brat w tym przypadku przerósł jednak starszego pod względem rozmiarów. Powierzchnia spania w tym przypadku to 218 x 142 cm, szerokość 250 cm, wysokość 91 cm oraz głębokość – 95/182 cm. Jest więc to idealny model dla osób poszukujących naprawdę dużych zestawów wypoczynkowych utrzymanych w skandynawskim stylu.

Fotel i puf Tivoli – dla błogiego relaksu w domowym zaciszu

Narożnik lub sofa wybrane i co teraz? Oczywiście nadszedł czas na elementy uzupełniające, czyli fotel i puf z tej samej kolekcji! Jak się można domyśleć, meble te charakteryzują się takim samym wyglądem oraz konstrukcją, jak opisane wcześniej modele. Dlaczego jednak warto na nie postawić? W przypadku fotela możemy liczyć na niebywały komfort. Poduszka oparciowa oraz podłokietniki tworzą bowiem dla nas wspaniały azyl, w którym możemy oddać się błogiemu relaksowi po ciężkim dniu. Puf ma natomiast wiele różnych zastosowań. Jakich? Może posłużyć nam jako siedzisko, podnóżek, stolik, a nawet schowek! W jego wnętrzu został bowiem ukryty praktyczny pojemnik. Czego zatem chcieć więcej?

fotel

Fotel i pufa to idealne uzupełnianie każdej aranżacji! Meble dostępne na https://besimo.pl/tivoli-fotel-riviera-81.html oraz https://besimo.pl/tivoli-puf-riviera-81.html